Cała oferta pod jedną marką Teknos


Po więcej niż sześciu latach od przejęcia działu GORI Industry, Teknos będzie sukcesywnie wycofywał nazwę marki GORI dla podkładów, wypełniaczy oraz powłok pośrednich, zmiany nazw produktów będą następowały z początkiem 2016 roku.

Przykładowo, podkłady GORI będą nosiły nowe nazwy Teknos AQUAPRIMER, podczas gdy produkty do powłok pośrednich otrzymają nazwy AQUAFILLER.Co jest bardzo istotne dla odbiorców: Tylko nazwy produktów oraz numery artykułów ulegną zmianie. Produkty jako takie pozostaną bez zmian, będą dostępne w tej samej jakości oraz składzie chemicznym.

Wszyscy odbiorcy otrzymają szczegółową listę produktów oraz ich wersji podlegających zmianie nazwy wraz z informacjami koniecznymi do prawidłowego ich zamawiania. Lokalny przedstawiciel Teknos będzie do dyspozycji w przypadku gdy pojawią się jakiekolwiek pytania czy niejasności w tej kwestii.

“Od czasu przejęcia działu GORI Industry, zespoły działu badań i rozwoju, sprzedaży oraz technik nanoszenia zostały połączone, w chwili obecnej Teknos jest bardzo rozpoznawalny na rynkach gdzie nie byliśmy bardzo aktywni pod tą marką przed rokiem 2009” przedstawia Søren Juhl Hansen Kierownik Marketingu i Produktu. “Na rynku jest widoczny nacisk na utworzenie jednorodnego i zoptymalizowanego asortymentu. Nadszedł zatem czas na skupienie się na jednej marce. Jakkolwiek jest bardzo ważne aby zaznaczyć, że nie zmieniamy składu chemicznego produktów znanych i docenianych produktów GORI, zmieniamy tylko ich nazwy. Wszyscy klienci będą mieli w dalszym ciągu dostęp do wyrobów o wysokich parametrach jakościowych które znają i używają od wielu lat”.